admin Sierpień 17, 2018

Każdy człowiek ma jakieś wady. Ich znajomość oraz świadomość posiadania to cechy ważne. Przydają się w codziennym życiu oraz przy flirtowaniu. Relacje damsko-męskie może skutecznie zniszczyć kilka głównych wad, o których nie myśli się w pierwszej chwili.

Nadmierna opiekuńczość

Cecha często spotykana u kobiet, która przejawia się troską o dobro mężczyzny. Panowie w pewnym sensie to lubią, ale nadmierny przesadyzm szybko zapala ,,lampkę kontrolną”. Kobieta nadopiekuńcza będzie również męcząca. Człowiek to istota myśląca i powinien o siebie zadbać we własnym zakresie. Często opiekuńczość łączy się z drugą cechą, czyli chęcią pełnej kontroli.

Zachowanie w pewnym sensie zrozumiałe, ale skutecznie odpychające od siebie. Tak usposobiona kobieta angażuje się w każdy element życia mężczyzny. Cechy tej nie widać ,,na pierwszy rzut oka”, ale skutecznie zniechęca później. Każda relacja potrzebuje odrobiny swobody, dlatego nie warto kontrolować w pełni życia swojego partnera.

Zbytnia niedojrzałość

Mowa tutaj o niby seksownym, dziecinnym podejściu. Kobiety nieświadomie prowadzą dialogi w specyficzny sposób albo też udają niezaradne. Ma to pobudzić instynkty w mężczyznach, ale często przyjmuje komiczny obrót.

Niedojrzałość rujnuje poważne związki. Dziecinność przejawia się w naiwności oraz złym postrzeganiu świata. Relacje damsko-męskie utrzymane w takiej formie, zawsze będą nietrwałe. Nikt na dłuższą metę nie chce spotykać się z osobą niestabilną. Może przynosić wstyd w miejscach publicznych albo tez razić niestosownością.

Maruda

Każdy człowiek lubi sobie od czasu do czasu ponarzekać. Czasami jest to działanie uzasadnione, innym razem przesadyzm. Kobiety przyjmują strategię nadmiernej zrzędliwości. ,,Jestem za gruba”, ,,nie potrafię gotować”, ,,źle w tym wyglądam” – kto nie słyszał tych słów chociaż raz?

Paradoks polega na tym, że hasła pojawiają się okresowo u każdej kobiety, ale typ marudy ma tendencję do dramatyzowania. Chodzi tutaj o wyolbrzymianie pewnych spraw oraz sztuczne szukanie atencji u partnera. Nigdy nie prowadzi to do niczego dobrego, ponieważ ciągnie nas z natury do osób pewnych siebie, pozytywnych i uśmiechniętych.

Czy teksty na podryw mogą zadziałać? Dowiedz się na http://www.uwodzenie.org/teksty-na-podryw-czy-moga-zadzialac/ – sprawdź!

 

Brak zdolności słuchania

Umiejętności słuchania przydają się nam w każdej sytuacji. Mowa tutaj o wyłapywaniu kontekstu, zadawaniu pytań oraz zwykłej atencji. Człowiek potrzebuje tych chwil oraz lubi otaczać się dobrymi słuchaczami.

Dlatego tak irytujące są kobiety o wysokim ego, które kierują rozmowę wyłącznie na własne problemy. Może to być kwestia wyglądu, przeżyć oraz innych elementów życia. Mężczyzn odpycha taka postawa, a relacje damsko-męskie z egocentryczkami kończą się równie szybko, co zaczynają. Jeżeli ktoś nie ma w sobie krzty altruizmu, raczej nie będzie potrafił nas prawdziwie pokochać.

Kwestia raczej indywidualna?

Można generalizować, ale każdego człowieka odpycha co innego. Mamy swoje mankamenty oraz zakres tolerancji. Marudzenie może nie być problemem dla lekkoducha. Silne osobowości skutecznie przeciwstawią się manipulacjom oraz opiekuńczości. Wspomniane powyżej to tylko przykłady cech, które skutecznie utrudniają związki. O tym, co irytuje akurat nas, wiemy najlepiej my sami.

 

 

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*